Klimatyzacja typu Split jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem do schładzania lub ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu/pokoju w Twoim mieszkaniu. Składa się on z agregatu (jednostka zewnętrzna) oraz parownika (jednostka wewnętrzna). Urządzenia te połączone są instalacją miedzianą oraz przewodem komunikacyjnym i zasilającym. Klimatyzatory wyposażone są w funkcję grzania, a więc w razie potrzeby zawsze możemy w prosty sposób również dogrzać pomieszczenie. W dzisiejszych czasach większość montowanych klimatyzacji posiada również opcję Wi-Fi, dzięki której szybko i praktycznie z każdego miejsca możemy w łatwy sposób sterować naszym urządzeniem za pomocą swojego telefonu.

W przypadku gdy chcemy zamontować klimatyzację w kilku pokojach , jednocześnie oszczędzając przy tym miejsce na balkonie/ścianie możemy zaproponować opcję montażu klimatyzacji Multi. 

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu to energooszczędne, skuteczne a zarazem jedno z tańszych rozwiązań dla zaspokojenia potrzeb naszych klientów niezależnie od panującej pory roku.

#klimatyzacjabiałystok #montażklimatyzacjibiałystok #klimatyzacjadomieszkania

Masz pytania odnośnie usługi? Napisz do nas!