O nas

Witaj w KLIMALUKS!

KlimaLuks to firma zbudowana na konkretnej wiedzy i doświadczeniu w branży HVAC (z języka angielskiego: Heating Ventilation Air Conditioning). Branża w której działamy to nie tylko nasza praca i sposób na życie ale również ciągłe szkolenia, kursy, rozwój osobisty, ale przede wszystkim pasja w dostarczaniu najnowszych rozwiązań zapewniająca świeże powietrze, a zarazem głęboki i spokojny oddech dla Każdego z Państwa.

Nasze główne usługi to doradztwo, montaż klimatyzacji, montaż wentylacji oraz szybki serwis.

Siedziba naszej firmy mieści się w Białymstoku. Jednakże zasięg naszego działania to całe województwo podlaskie, jak i okoliczne województwa.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby w naszych projektach, wykorzystywać nowoczesne technologie i sprzęt, co znacznie usprawnia każdy montaż. Poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach tematycznych stale poszerzamy zasoby naszej wiedzy na temat nowości, które pojawiają się na rynku, a które później wykorzystujemy w celu realizacji kolejnych zleceń.

Sprawne doradztwo, które świadczymy pozwoli na dobór odpowiednich i odpowiadających Państwa potrzebom urządzeń klimatyzacyjnych.

Oferowane przez nas usługi wykonywane są z jak największą i należytą starannością. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o najdrobniejsze szczegóły wykonywanych prac tak, aby zadowolić każdego klienta.

Profesjonalny montaż klimatyzacji oraz wentylacji, sprawny serwis to atuty które nas wyróżniają. Dzięki temu, że w ramach naszych zasobów oferujemy szeroki wybór producentów, z pewnością każdy z Państwa znajdzie sprzęt którego szuka.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy KlimaLuks i powierzenie realizacji swojego projektu właśnie Nam.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania z branży. Pomożemy wybrać odpowiednie urządzenia.Szeroki wybór producentów – u nas znajdziesz to czego szukasz i to zawsze w atrakcyjnych cenach.

Masz pytania odnośnie usługi? Napisz do nas!